Найяскравіші політики сучасної України

86088

Сучасна Україна – розвинена держава і вона може змагатися з різними країнами, які займають не останнє місце у світовому співтоваристві.

Для підтримки і більшого розвитку країни, потрібні яскраві і динамічні особистості, фахівці своєї справи.

На сьогоднішній день Україна має таких особистостей, що борються за справедливість і допомагають нашій країні ставати з кожним днем ​​все краще.

Одним з представників таких яскравих особистостей є Садовий Андрій Іванович, лідер партії “Об’єднання” Самопоміч “. Він дотримується політики прозорості прийняття рішень та залучення громадськості до управління містом. На національних дебатах на каналі 1 + 1« Право на владу» Андрій Садовий переміг своїх опонентів . У прямому ефірі він заявив, що країна потребує нових людей, які мають Бога в серці і які самі себе зробили. А все інше – імітація.

7979fac86e8276d61b5275bbf4c8ecd6

Яскравою особистістю є і Геннадій Корбан, лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів». Головною ідеологією партії виступає підтримка середнього класу. Він заявив, що йдучи до влади він готовий відповідати за те, що зробив, і за те що буде робити, і що таку ж відповідальність повинні нести і «торгаші» при владі. Він отримав орден «За мужність» так як неодноразово був у зоні бойових дій в Україні. І тим самим показав, що він не буде ховатися за спинами інших людей.

korban_gennadij_d6030

Не можна не відзначити і самого радикального політика нашої країни, Олега Ляшка, який є лідером Радикальної партії Олега Ляшка. Головними пріоритетами його політичної діяльності є створення суспільства рівних можливостей, перемога у війні і десепаратизація. Покарати всіх продажних чиновників і саботажників. Посадити всіх корупціонерів на «вила». Часто його суперечки з політиками закінчуються кулачними боями, де він до останнього відстоює свою думку.

1399808518_1397479555_lyashko

Наступним політиком, який у багатьох зараз на слуху, виступає Балашов Геннадій Вікторович, лідер партії «5.10». Всі його знають як автора кардинальної реформи оподаткування на території України. Головна ідеєя його діяльності – зробити Україну багатою країною, і що б кожен громадян країни став заможним. Геннадій Балашов став натхненником для представників малого та середнього бізнесу.

balashov-1024x576

Будучи в числі представників яскравих політиків країни, лідери партій хочуть поділитися зі своїми знаннями і своїм вже не малим досвідом з новими, молодими і амбітними людьми в Школі молодого політика. Вони прочитають лекції пов’язані з їх діяльністю, і зможуть дати цінні та корисні поради для початківців політиків.

Блажкун Ольга

Leave a Reply