Як потрапити в політику

Кожен громадянин хоч один раз замислювався про політичну ситуацію, яку він може спостерігати. Всі люди різні, і у всіх різні думки з цього приводу. Деяким подобається яка політична ситуація в той чи інший момент, і у них навіть не виникають думки, щоб глибше розібратись у цьому питанні.

Але є люди, яким не все одно, що відбувається в їхній країні. Вони весь час читають політичні новини в інтернеті або в газетах, дивляться політичні ток-шоу. І в один прекрасний момент розуміють, що вони гідні бути «біля керма влади».

Але з чого почати? Яка перша сходинка на шляху до успішної політичної діяльності?

Є найпростіший спосіб для досягнення мети. Це прийти до регіонального відділення тієї партії, яка симпатична. Там можна спробувати себе в ролі активіста. Тут потрібно буде брати участь у мітингах, роздавати листівки, брати участь у різних з’їздах. Потім можна буде через років 2-3 пробуватися в районні або міські ради.

Але є й інший шлях, що б потрапити в політику – стати помічником народного депутата. Для цього в допомогу приходить «Школа молодого політика». Школа наддасть можливість отримати величезну базу знань, вивчити владу зсередини, стати компетентним у політичних питаннях. Завдяки сприянню школи і старанням молодих політиків, буде реальна можливість працевлаштуватися в Верховній Раді України, в Кабміні та Київської міської адміністрації. Молоді фахівці зможуть показати все, на що вони здатні в політичній діяльності.

Блажкун Ольга

Leave a Reply