Ставлення до політиків у різних країнах

2772 укр

У сучасному світі кожну людину, так чи інакше, зачіпає питання політики. Ми живемо в світі сучасних технологій і тим самим у нас є всі можливості спостерігати за тією політичною ситуацією, яка відбувається як у країні, так і в світі. У зв’язку з цим, у кожної людини виробляється своє ставлення до політиків і до політики в цілому.

Наприклад, у США велика частина населення задоволена керівництвом їхньої країни, так як держава дає можливість людям жити в хороших умовах, дбає про своїх громадян, підтримується наука. Люди виходячи на пенсію, мають значно вищий рівень життя, ніж працівники «середнього рівня» в Росії чи в Україні. Головним чинником цього є правильна робота політиків, яка викликає довіру у людей.

Що стосується довіри до політиків на Україні, то ситуація тут зовсім інша. Безліч людей, що приходили до влади, не виправдовували тих сподівань, які на них покладалися і тим самим підривали довіру громадян країни. Безліч реформ та законопроектів, які приймалися на території України, все більше погіршували ситуацію. Людям ставало жити все важче і вони звинувачували в цьому владу.

Тому потрібно задуматися про питання політичної освіти в Україні, кар’єри успішного політика, що зможе докорінно змінити сформовану ситуацію.

Для вирішення даного питання на допомогу приходить Школа молодого політика, яка дасть можливість омолодити кадрову еліту Верховної Ради України і виростити молодого професіонала своєї справи, що зможе справедливо керувати нашою країною і впорається з усіма труднощами на шляху його політичної кар’єри.

Блажкун Ольга

Leave a Reply