Успішне майбутнє вже близько

Якщо ви хочете щось змінити у своєму житті, житті своїх друзів або зовсім не знайомих людей, але не байдужих для вас, то вам прямий шлях у політику. Звичайно, відразу можна з недовірою до цього всього поставитися, адже ми чимало бачили проблем, які з’являються на шляху до політичної діяльності. Зараз багато народу з недовірою ставляться до більшості політиків.

Пора міняти цю систему і ламати стереотипи помилкових понять про політику і все, що з нею пов’язано. Щоб допомогти краще в цьому розібратися, подивитися на все з іншого боку і порівняти свої минулі поняття про політику з новими поглядами, на допомогу приходить Школа молодого політика.

Школа молодого політика – це перша політична школа, яка діє за державної підтримки Інституту законодавства Верховної Ради України.

Заняття проводитимуть кращі політичні діячі країни. Вони поділяться своїм безцінним досвідом і знаннями, дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Додаю відео до статті, де вже ви самі можете побачити, як деякі лектори запрошують вас на навчання. Раніше школа повинна була проводиться в кінці листопада, але так як з 1 січня 2016 року в силу вступають зміни в законі «Про державну службу», Школа молодого політика врахувала цей дуже важливий факт і перенесла заняття на більш коректну дату. Цей вчинок свідчить того, що Школа молодого політика відповідально ставиться до своїх майбутніх учнів, а не просто, як дехто може думати, наживаються на простих людях.

Тому вже з 5 по 7 лютого у вас є унікальна можливість пройти навчання в одній з кращих політичних шкіл – у Школі молодого політика.

Leave a Reply