Украинская Крипто Гривна – политический подтекст

Кому вигідно створювати фінансовий, антикорупційний, що виводить з тіні багатомільярдні бізнеси механізм? Чи варто нагадувати, що в нашій країні живуть і працюють не тільки корупціонери і хапуги, а й патріоти-ІТшнікі, блокчейністи і молоді політики, які здатні створити “щось” на стільки радикальне і непередбачуване, що хтось, схаменувшись, почне судорожно лупити себе по потилиці, бо все брудну білизну повспливает, як, вибачте, лайно навесні з під льоду на Волзі.

Проект “Школа Молодого Політика”, в 2016 році став як кістка в горлі у багатьох спадкових “принців” української політики. І незважаючи на весь бруд, який на нього вилили провладні ЗМІ, встояв, і навіть породив нове покоління молодих експертів, які зараз працюють на десятках посад у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів і так далі, все тугіше затягуючи “петлю” на шиї діток наших олігархів і старих пануючих. Надя Савченко, яка подавала в суди на Школу зараз у в’язниці, глава страни.юа в бігах, а решта “замажоренние” дітки сидять підібгавши хвіст, мріючи про реванш на “злими” молодими політиками “з периферії”.

Але караван йде, гавкають собаки або підібгавши хвости біжать по сторонам. Так і Українська Кріпто Гривня вже у всю впроваджується в країні, наганяючи страх на всіх, нечистих на руку чиновників і їх господарів. За останні роки, молоді фахівці, слухачі ШМП розробили ударний антикорупційний механізм УКГ, який передбачає рівномірну передачу влади над контролем за основними галузями економіки народу країни, за допомогою впровадження токенов національної криптовалюта України. Таким чином 1000 UCH (Українську Кріпто Гривню), може отримати кожен, небайдужий українець на офіційному сайті УКГ. Детальніше про Українську Кріпто Гривні можна дізнатися з цього, не нудного відео: