Як стати політиком

У дитинстві ми мріємо стати космонавтом або балериною. Але час іде, ми підростаєм, разом з нами підростають і наші погляди на життя. Кожен вибирає близьку по духу йому спеціальність. З початку вибір людини заснований на інтересі, потім переростає в матеріальний аспект. А в кінці зачіпається і питання влади.

Політик – це людина, яка пов’язує свою долю з долею свого народу. Він хоче впливати на процеси, що відбуваються в його країні, вести свою державу до розвитку та гідності, разом з цим рости самому.

У людини, яка йде у владу, має обов’язково бути бажання служити народу. Вона має мати сильний, вольовий характер і харизму. Адже, як і скрізь, в політиці також присутня конкуренція. Кожен буде боротися за своє «місце під сонцем» і до цього потрібно бути готовим завжди.

Розум політика повинен бути дуже гострим і спритним, бо багато провокацій потрібно буде перетерпіти і пережити.

Відповідно потрібно мати хороший вантаж знань, що будуть не тільки на папірці, але і в голові.

Першою сходинкою на шляху до політичної кар’єри виступає «Школа молодого політика», яка дасть величезну базу знань, що знадобляться майбутнім політичним діячам. Вона дасть можливість вивчити владу зсередини, стати компетентним у питаннях політичної діяльності. Також сприятиме  можливості перебрати досвід у кращих політиків нашої країни, задати всі цікаві  і хвилюючі питання. Спробувати свої сили в політиці під час стажування і стати справжнім фахівцем своєї справи, на якого будуть рівнятися і прислухатися багато людей.

Блажкун Ольга

Leave a Reply