Школа молодої еліти

Школа молодої еліти – так ще по іншому можна назвати Школу молодого політика. Адже Школа молодого політика має на меті сформувати прогресивне молоде покоління нових, сильних, натхнених та обізнаних лідерів, дії яких будуть виступати як основний двигун розвитку сучасного українського суспільства.

Як казав Генрі Форд: «Я цього хочу. Значить,  це буде». Відповідно хто хоче стати успішним політичним діячем, вкладати всі свої знання та зусилля для принесення благ людству обирають семінар «Школа молодого політика», який буде слугувати першою сходинкою їхнього успіху.

Школа покликана допомогти її учням стати повноцінними громадянами, обізнаними в громадській, політичній та економічній сферах життя України і світу, що здатні організовувати корисну для суспільства діяльність.

Даний семінар буде корисним не лише для тих, хто вже точно знає, що  хоче досягнути в найближчі роки, а й для тих, хто не будував ніяких планів і ще не визначились у своїй діяльності.

Учасники семінару «Школа молодого політика» отримають можливість здобути знання та навички, що необхідні для формування широкого світогляду, закладення базових якостей майбутнього лідера та створення фундаменту для майбутньої політичної кар`єри.

Всі охочі до навчання можуть зараз записатись на перший семінар «Школа молодого політика», що пройде вже в перших числах лютого 2016 року. На семінарі учні зможуть прослухати цікаві лекції від провідних політичних діячів України, задати всі питання, які цікавлять та поспілкуватись після занять із лекторами особисто.

Блажкун Ольга

Leave a Reply