«Школа молодого політика» – утопія чи недалеке майбутнє

Кожен громадянин країни, який себе поважає, завжди повинен замислюватися про своє майбутнє. Ким він себе бачить і ким хоче стати. Багато молоді хочуть спробувати себе у сфері політики. Але як зробити кар’єру успішного політика? З чого почати і куди піти?

Раніше політичні партії були зацікавленими у великій мірі в тому, щоб молодь займалася тільки акціями протестів, які їм і проплачувалися. Таким чином політики могли свої проекти робити більш популярними на тлі інших. Для них простіше молодих політиків вибирати зі своїх людей, а іншим просто заплатити.

У такому випадку молоді люди покладалися тільки на самих себе і свої сили.

Але час іде, влада змінюється і разом з нею з’явився новий погляд на політичну діяльність. Зараз багато політичних партій і політиків зокрема, зацікавлені в тому, щоб поповнювати свої лави новими фахівцями. Для країни потрібні молоді, активні люди з масою нових ідей, що стосуються політичної діяльності.

Для підтримки цього факту, зараз відкривається «Школа молодого політика». У такій школі кожен громадян, який впевнений у своїх силах, може спробувати зробити свої перші кроки в політичній кар’єрі.

Завдяки «Школі молодого політика» в апарати управління потраплятимуть молоді спеціалісти, які пройшли за результатами своєї діяльності і за результатами конкурсного відбору, а не по знайомствам або через повні кишені. Вони отримають чудову можливість почати свою успішну політичну кар’єру і довести, що гідні бути в числі нашої влади.

Блажкун Ольга

Leave a Reply