«Школа молодого політика» – шлях до політичної соціалізації української молоді

Зміна суспільних цінностей і моральних підвалин в сучасній Україні народжує нові форми взаємовідносин людини з політичною діяльністю.

На сьогоднішній день йде переоцінка цінностей минулих століть. Це зачіпає і формування політичної позиції у молоді. Спостерігається трохи спрощений варіант уявлення політичної соціалізації. Молодь не сприймається як та міць, що здатна показувати свою політичну активність.

Прийшла пора порушувати такі стереотипи. Адже саме молодь та сила, яка мріє про зміни на краще. Звичайно, не можна забувати, що є представники серед молодого покоління, яким все одно, що відбувається з політикою в їхній країні.

Але для того щоб наша держава розквітала, молоді люди повинні пройти соціалізацію на основі політичних інтересів держави. Важливо залучати молодь до суспільних процесів.

Адже ми живемо в епоху трансформаційних процесів, що відбуваються всередині країни, розвиваються інформаційні технології. І вкрай важливо залучати до політичної діяльності представників нового покоління.

Інструментом цього виступає «Школа молодого політика», яка сприяє формуванню політичних норм і статутів, активних і амбітних громадян нашого суспільства, які будуть ефективно діяти в політичній системі.

Адже держава повинна допомагати розкривати, реалізувати запити та інтереси громадян, і підтримувати молодих фахівців.

Блажкун Ольга

Leave a Reply