Від чого залежить рейтинг політичної сили

Для політичних сил рейтинг – важлива частина їхньої діяльності. Адже завдяки йому політичні партії та політики можуть мати можливість займати перші місця в політичних перегонах.

Але від чого він залежить? Головним фактором тут виступає ступінь довіри людей до політиків і до їх партій. Адже йдучи до влади, вони гарантують виконання безлічі обіцянок як і своїх нових, так і виправити помилки минулих керівників і завершити незакінчені справи.

Тому перші місця, в числі інших політиків, забезпечує кількість виконаних обіцянок і закінчених справ. На сьогоднішній день кожен громадянин нашої країни може відстежувати як виконуються обіцянки і чи виконуються всі.

Напередодні виборів 2015, Всеукраїнський Інстиут Соціології провів дослідження серед громадян країни, і вже вимальовується картинка фаворитів.

На першому місці “Блок Петра Порошенка”, друге займає Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, у трійці лідерів партія “Самопоміч”, і на четвертому місці Радикальна партія Олега Ляшка. Такий рейтинг також залежить від людей, що очолюють партії. Адже не всі респонденти знають повний список команди тієї чи іншої партії, вони орієнтуються на лідера.

Хоч і рівень підтримки Президента знизився в суспільстві, він все продовжує користуватися довірою значимої групи респондентів, за рахунок безлічі виконаних обіцянок. Але головні з них залишилися «за кадром», що й дало привід розчаруватися багатьом людям у діяльності Президента.

Люди звикли вибирати менше із зол, і їх вибір у великій мірі залежить від відповідальності політика. І для прикладу можна порівняти лідерів двох фаворитів.

 

Блажкун Ольга

Leave a Reply