Прозорість виборів в Україні

14143281737349

Прозорість місцевих виборів, на скільки це можливо? Кожен громадянин нашої держави сподівається на чесні вибори і справедливі результати.

Адже кожного дня ми чуємо сотні обіцянок, масу ідей для покращення нашого життя, але чи все це правда? Чи не марно ми надіємося і чекаємо цих змін? Люди, що так рвуться до влади мають бути максимально чесними, справедливими і відповідати за всі свої слова. На передвиборні компанії наших політиків виділяються чималі кошти, які вони витрачають, щоб запевнити кожного з нас, що все зміниться, коли вони прийдуть до влади, що заживемо краще, ніж колись. І ми віримо, сподіваємось і довіряємо. Приходить час виборів, всі люди голосують за гідних, на їхню думку кандидатів і сподіваються, що саме їхній голос, буде тим, що вирішить долю виборів. Але результат не завжди виправдовує наші очікування… І причиною того являється фальсифікація результатів, неякісне проведення виборів з допущенням маси порушень.

І для того щоб цього не допустити, Європейський Союз виділив більше € 3 млн на проекти, які сприятимуть чесним і справедливим виборам. В основному кошти спрямовані на покращення і удосконалення систем спостереження на виборах, на організацію дискусій і дебатів з приводу цього питання. І так як ми живемо в час новітніх технологій, тому кожен громадянин має право знати і бачити, як все відбувається. Для цього на виборах мають бути впровадженні інтернет-трансляції, та створення онлайн-карти, на яких будуть фіксуватись всі порушення на виборчих дільницях, що дасть змогу для своєчасного і миттєвого реагування на злочин на виборчій дільниці.  Завдяки цьому кожен зможе відслідкувати наскільки прозоро все відбувається і чи чесно пройшли вибори.

                                                                                                                                            Блажкун Ольга

Leave a Reply