Найпопулярніші українські журналісти

Всі ми знаємо, що слово має значиму силу і коли їм володіє професіонал, воно може стати великою зброєю масового впливу на людей.

Такими професіоналами є журналісти. На сьогоднішній день їх кількість збільшується, стає більше незалежних експертів своєї справи. Люди їх читаю, зачитуються і вірять кожному написаному ними слову.

У числі відомих журналістів є Мустафа Наєм, який веде політичний блог «Української правди». Він пише про політиків, про боротьбу з корупцією і про впровадження цивілізованих стандартів. Мустафа входить до складу викладачів Школи журналістики УКУ. Його вважають людиною який має жорстку життєву позицію. Він завжди прямий у своїх висловлюваннях і любитель ставити провокаційні запитання.

Ще одним журналістом, якого читають, виступає Сергій Лещенко, який розкрив таємницю Межигір’я. Він часто зачіпає тему корупції, на загальний огляд виставляє інформацію та фото маєтностей політика. Його матеріали носять резонансний характер, багато читачів довіряють написаному, але більшості читачів достовірність його матеріалів є сумнівною. Сергія Лещенка неодноразово звинувачували в тому, що йому платять за всі його провокаційні статті.

Черговий журналіст, який у багатьох на слуху – Шарій Анатолій. Він відомий своїми журналістськими розслідуваннями. Зараз він проживає в Литві. Куди втік і отримав статус політичного біженця. Зараз він займається «викриттям української пропаганди», що є справжньою знахідкою для кремлівських ЗМІ. Він викриває події на Україні перебуваючи за тисячі кілометрів, що не дає йому повним чином оцінювати сформовані обставини. Він не має можливість насправді поглибитися в те, що відбувається насправді.

Блажкун Ольга

Leave a Reply