Найпопулярніші політики в соціальних мережах

У сучасному світі кожна людина знає, що таке соціальні мережі і все більше і більше людей в них реєструються. З них ми дізнаємося корисну інформацію, є можливість поспілкуватися з безліччю цікавих людей, зробити себе відомою людиною.

Політики нашої країни, та й не тільки нашої, а й у світі в цілому, також ведуть не одну сторінку в соціальних мережах. Так як завдяки їм, вони можуть довгий час залишатися цікавими і бути на слуху в простих громадян. Найпопулярнішими соціальними мережами є Facebook і Твіттер. Але в соцмережах дуже часто можна потрапити на «фейкову» сторінку. І щоб уникнути таких випадків політики вказують свої сторінки на своїх офіційних сайтах або сайтах партії, що б не було ніяких сумнівів.

Популярність аккаунта визначається за кількістю підписників, які стежать за сторінкою.

В Україні, з числа політиків, найбільш популярним є Петро Порошенко, у якого число підписників близько чотирьохсот тисяч. На другому місці Арсеній Яценюк, трохи менше, близько 350 000. І трійку лідерів закриває Арсен Аваков з кількістю трохи більше 330 000. У цьому немає нічого дивного, так як це сторінки перших осіб держави: Президента України, прем’єр-міністра України і міністра внутрішніх справ України.

Веденням сторінок займаються як і самі політики так і прес-служби. Часто політики роблять пости не тільки про свою політичну діяльність. Вони пишуть і про інших людей. Наприклад, у Петра Порошенка були присутні публікації про перемогу Володимира Кличка, або він запрошував піти на дебати.

Тим самим сторінка виглядає менш офіційно, і вона автоматично стає цікавішою для простих громадян.

Блажкун Ольга

Leave a Reply