Помилки жінок на шляху до успішної кар’єри

Існує думка, що жінкам складніше побудувати кар’єру, ніж чоловікам. На це впливає звичайно те, що жінка багато часу проводить з дітьми, сім’єю, декретні відпустки, лікарняні і не тільки через своє здоров’я, але і через дітей.

Є помилки, які жінки роблять самі і дозволяють чоловікам швидше і успішніше підніматися кар’єрними сходами.

Першою з таких причин можна вважати те, що часто жінки сумніваються у своїх силах. Вони частіше применшують свої здібності та досягнення, що характерно, як на етапі, коли представниці слабкої статі влаштовуються на роботу, так і далі безпосередньо у своїй трудовій діяльності.

Через невпевненість у своїх силах, часто жінки вказують розмір очікуваної заробітної плати менше, ніж чоловіки з такою самою компетенцією. Як всім відомо, чоловік повинен заробляти більше жінки. Але це правило стосується тільки сім’ї, де чоловік заробляє більше дружини. На роботі всі рівні і плата не повинна відрізнятися за однакову роботу.

Жінки бояться керівних посад, оскільки думають, що вони з цим не впораються і їх не буде всерйоз сприймати колектив. Звичайно, є багато керівників жіночої статі, але тут теж потрібно діяти обережно, щоб не перетворитися на «генерала у спідниці». У такому випадку жінок будуть більше боятися, ніж поважати чи довірливо ставитися.

Найчастіше побудувати жінці кар’єру заважає брак чоловічих якостей в роботі. Не вистачає напористості, пунктуальності, сталості. Але на перевагу цьому, слабка стать володіє хорошою інтуїцією, посидючістю і скрупульозністю.

Жінка за своєю природою більше віддає себе сім’ї і будинку. Якщо у жінки на розумі одна тільки кар’єра, то сім’я йде далеко на другий план, а якщо сім’я важливіша, то не вистачить сил на серйозну роботу. Тут потрібно чітко розділити пріоритети і зробити правильний баланс між роботою та сім’єю.

Блажкун Ольга

Leave a Reply