Обов’язки помічника депутата

Якщо ви активна, цілеспрямована, ініціативна особистість, і хочете брати участь у політичній діяльності і бачите себе в ролі помічника депутата, то ви повинні бути чітко обізнані про його обов’язки. Адже така посада вимагає правильності, чіткості, своєчасності виконання всіх доручень.

Кандидат на посаду помічника депутата, повинен знати, що йому належить виконувати всі доручення депутата у взаєминах з виборцями, з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями.

У список обов’язків входитиме вивчення всіх питань, що стосуються депутата, готувати потрібну інформацію і аналітичні дані.

Якщо планується виступ депутата, то тут потрібно брати активну участь з підготовки доповіді і самого виступу, готувати відповіді на скарги та звернення громадян.

Помічник депутата повинен стежити і брати участь в організації вивчення громадської думки, потреб і запитів громадян. Зобов’язаний вносити розумні пропозиції, які допоможуть вирішувати виниклі питання або проблеми.

Також кандидат на цю посаду зобов’язаний надавати допомогу депутату у здійснення контролю за виконанням прийнятих рішень.

Головним правилом в цій роботі виступає те, що помічник депутата не повинен допускати дій, які принесуть шкоду діяльності як самому депутату, так і громадськості в цілому.

Це відповідно не весь список обов’язків, але більш докладно про них можна дізнатися на семінарі «Школа молодого політика», де самі депутати з перших вуст розкажуть свої вимоги до майбутніх кандидатів.

Блажкун Ольга

Leave a Reply