Політика як мистецтво

Кожна політична задача неповторна, унікальна, і її рішення повинні бути не менше неповторними. При вирішенні будь-якого політичного завдання, потрібно не тільки проаналізувати якусь інформацію, тут потрібно також проявити творчу ініціативу, придумати нові рішення.

Політик повинен уміти швидко адаптуватися до всіх змін в ситуаціях, передбачати подальший хід політичних подій.

З такими завданнями може впоратися істинний політик за покликанням, який відчуває професійний або ідеологічний інтерес та володіє особливою інтуїцією.

Адже в політичній сфері також присутні емоції і майстерність, якими потрібно володіти на вищому рівні. Тому політика постає перед нами не лише як наука, але як і мистецтво, яке вчить управляти державою, завойовувати і утримувати владу, вміти домагатися всіх поставлених цілей і при цьому терпіти мінімальні витрати.

Допомогти поринути  у таке мистецтво зможуть школи молодих політиків, або помічників народних депутатів, які останнім часом набирають все більше і більше популярності. Адже пройшовши навчання в таких школах, молоді фахівці можуть отримати можливість працювати в тій сфері, яка дійсно для них близька. Професіонали своєї справи отримають шанси спробувати свої сили на вакансії помічника народного депутата, пройти стажування в міністерствах і отримати величезний досвід політичної діяльності.

Блажкун Ольга

Leave a Reply