Проблеми сучасної молоді в політичному самовизначенні

Сучасне суспільство стоїть перед питанням альтернативного вибору подальшого шляху розвитку. У такій ситуації, як правило, молодь ще не визначилася зі своїм місцем у цих процесах. Більшість воліють просто стояти осторонь і тихо спостерігати за всім, що відбувається. І тільки малий відсоток готовий до рішучих дій. І користуючись такою нагодою, деякі політичні партії намагаються отримати голоси молоді за всяку ціну.

Ще однією проблемою є зниження кількості представників молоді в різних осередках влади. Тат як більшість з них просто з недовірою до всього ставляться і не бажають в чомусь брати участь. Сучасному поколінню часто не цікаве питання політики чи що відбувається в їхній країні, а іноді це питання навіть може викликати дратівливість.

Тому потрібно змінювати сформовану ситуацію. Потрібна підтримка політичного визначення молоді, зміни думок про політику. Потрібно що б кожен громадянин нашої країни спробував вкласти хоч найменшу частинку своїх зусиль для зміни ситуації на краще. Адже молодь виступає тією силою, яка в множинних аспектах визначає як економічний, соціальний, так і політичний розвиток сучасного суспільства. Звичайно не завжди молоді легко орієнтуватися в політичних змінах і дати їм оцінку, але вони дуже чутливо реагують на події навколо.

Для вирішення проблеми і для відкриття потенціалу молодих людей та їх виховання відкриває свої двері «Школа молодого політика», що допоможе підготувати професійних молодих фахівців і увійти в політику на високому рівні.

Блажкун Ольга

Leave a Reply