Політична освіта в Україні. Школи. Інститути. Семінари та курси

политики

Домогтися успіху в країні можна тільки з керівництвом, яке знає свою справу і може з успіхом впоратися з усіма труднощами і перешкодами на своєму шляху. І головна проблема нашого суспільства – відсутність політичної відповідальності чиновників і політичної освіти наших громадян.

Політична освіта повинна спонукати людей до отримання нових знань та їх участі у громадських справах, до формування відповідальноъ взаємодії та співпраці громадян з владою.

Адже потрібно прагнути до Європи і жити як європейці.

В Україні потроху відкриваються школи, які допоможуть виростити професійних політиків, такі як Школа помічника народного депутата, Інститут політичної освіти та Школа молодого політика.

Школа молодого політика – це перша розвиваюча школа при підтримці державного Інституту Законодавства Верховної Ради України.

Вона дасть можливість освіченим і ініціативним молодим фахівцям вровадитися в органи управління державою. У Школі молодого політика читаються лекції політичних експертів, державних діячів і бізнесменів. Учні можуть пройти інтенсивний триденний курс навчання, поспілкуватися з першими людьми країни, задати всі запитання і отримати безцінні знання в сфері політики і бізнесу.

Школа молодого політика завдяки реальним результатам дасть можливість реалізувати себе кожному гідному молодому спеціалісту, що пройде навчання і отримає не лише диплом школи, а й державний сертифікат. Кращі з кращих будуть працевлаштовані в апараті Верховної Ради України та в Міністерствах.

Блажкун Ольга

Leave a Reply