Важливiсть оновлення кадрiв в державних закладах

erh 2

Успіх нашої держави і всіх політичних діянь напряму залежить від людей, що знаходяться при владі. І не важливо на якому це рівні органів виконавчої влади. Скрізь має відбуватись ефективна діяльність, кожен має свою значну долю впливу на те, що навколо нього.

З кожним роком відбувається все більше і більше змін, змін до кращого. Їх потрібно підтримувати і примножувати. Давати право існування новим ідеям. Як правило зміни приходять з новими людьми, які можуть дати нашому суспільству «ковток чистого повітря» і від якого наша держава розквітне на заздрість усім. Люди, що не один рік при владі мають неабиякий досвід за плечима, були в них злети і падіння, вони доклали чимало зусиль на розвиток і покращення держави. Але проходить час, все змінюється. Влада потребує нових людей, нових ідей, професіоналів свого діла. І як не прикро, багато людей, що при владі надто «зажерлись» на своїх посадах. Для них на першому місці стоїть власне збагачення, ніж збагачення держави. Такі чиновники вдало вміють ховатись за спинами один одного, продовжуючи «набивати» свої кишені все більшими сумами. І зі своїми застарілими принципами і такими ж поглядами просто «придушують» кожну ідею, яка так як всі має право на існування.  І тим самим вони не дають змогу реалізувати себе багатьом людям, що можуть вкласти свій вагомий внесок.

Звісно не потрібно забувати, що і серед нових молодих чиновників може бути чимало таких, для яких гроші на першому місці. Але маємо надію на краще, що кожен хто «рветься» до влади, має чітке і свідоме уявлення, яка відповідальність на нього лягає і як багато залежить від кожного з них.

                                                                                                                                            Блажкун Ольга

Leave a Reply