Нова Україна будується без тебе

Уявіть собі ситуацію : через кілька років , після чергових виборів до Українського парламенту , країною починають керувати абсолютно нові люди , молоді , перспективні , іноді зарозумілі . У Верховній Раді України депутати , про яких кілька років тому ніхто і не чув , в апараті йдуть жорстокі перекадровкі . Звичні теми для скандалів , типу ” корупція ” , ” офшори ” і ” тарифи ” , втрачають свою актуальність , а на 200 гривневих плакатистів під ВРУ вже ніхто не звертає уваги .

Казка , подумає скептик . Рай , подумає оптиміст . Що для цього потрібно – запитає реаліст . В Україні широку популярність отримали молоді руху , які не протестують проти чогось , а пропонують ефективні шляхи вирішення державних питань , як ніби ми живемо в , вже , успішній країні і нам лише залишається шліфувати її законодавство під сучасні реалії , так як це відбувається в розвинених європейських державах , Сполучених Штатах або Великобританії .

Школа Молодого Політика , на власній базі , створює такі управлінські інститути як Клуб Молодих Політиків , де молоді чоловіки і жінки , діляться своїм досвідом , вирішують питання і вишукують нові , концептуально нові , методології . Наших експертів , із задоволенням , запрошують , абсолютно всі фракції сьогоднішнього парламенту , попрацювати і поділитися знаннями . Серед наших слухачів , вже , багато співробітників апарату , починаючи від помічників депутатів і закінчуючи радниками міністрів .

Школа Молодого Політика невпинно розвивається , вдень і вночі , у вихідні та свята , так як поставлена ​​мета : ” зламати , що склалася парадигму тупикової , лобістами – олігархічної моделі управління державою ” . Ми запрошуємо всіх , небайдужих до своєї країни , цілеспрямованих молодих людей вступати в проект ШМП . Нагадуємо , що серед наших лекторів : Леонід Кравчук Леонід Кучма Юлія Тимошенко Геннадій Балашов Мустафа Найєм Надія Савченко Олег Ляшко

і багато інших популярних політики . У нас з ними завжди можна поспілкуватися на семінарах , на зустрічах КМП і на круглих столах під куполом Верховної Ради України . І нагадуємо , що вперше відвідавши будь-який наш семінар , у Вас з’являється можливість , все решта відвідувати безкоштовно .