Чому народ в Україні завжди в опозиції до будь-якого уряду

Кожен день в Україні відбуваються якісь зміни. Вони можуть бути пов’язані і з економікою країни, і з культурною сферою, і з політичною діяльністю наших політиків та в інших напрямках.

Періодично до влади приходять нові люди, вносять свої корективи в роботу уряду. І з кожним разом знаходиться велика кількість людей, що завжди будуть не задоволені роботою нового уряду.

Причинного цього є недовіра до уряду, або невдоволення суспільства програмою, по якій керівництво діє, або політичною діяльністю в цілому. Не всі обіцянки виконуються владою. Що і дає поштовх новим опозиціям.

І навіть якщо спочатку робота нового уряду йде добре, то з часом все, як правило, змінюється. Для прикладу можна згадати події, які відбувалися два роки тому. Був євромайдан. Опозиція яро виступала проти влади, що була на той час, вела за собою народ. Вони мали на меті зкинути владу, що і було досягнуто.

В опозиції хочуть бути всі, адже критикувати владу і політичну діяльність набагато легше, ніж нести відповідальність за щось, особливо коли країна переживає не кращі роки.

Для досягнення своїх цілей і щоб народ почули, простіше організовувати мітинги, пікетування, страйки чи акції громадянського непослуху. Адже такими протестами, які не несуть ніякого насильницького характеру, народ показує свою можливість хоч якимось чином впливати на владу.

Блажкун Ольга

Leave a Reply