Молоді політики. Або чому «кров» так погано оновлюється

укр

«Молодым — везде у нас дорога, старикам — везде у нас почёт». Так співається в «Песне о Родине» Василя Івановича Лебедєва-Кумача.

Існує думка, що молоді політики дуже слабкі, м’які і піддатливі, і вони просто не можуть стояти біля «керма влади». З нею можна як і погодиться, так і заперечити. На користь цієї думки можна навести той факт, що зараз більшість молодого покоління хоче влади і багато грошей відразу, мало не після закінчення вузу. І тим самим, приходячи до влади, вони починають свій швидкий шлях збагачення, що б «набити свої кишені» і мерщій піти у відставку. Для цього вони будуть піддаватися всім хитрощам, погоджуватися на різні махінації і приносити багато шкоди для суспільства.

Але ця думку можна і навіть потрібно оскаржувати. Зараз є багато молоді, яка виступає дійсно за справедливість, за чесність і за прагнення до кращого життя. Але не всім це вигідно, ніхто не хоче поступатися своїм місцем у владі. Для цього прикладаються всі зусилля, що б не дати потекти новій «крові в політичних жилах».

Прикладом цього став інцидент у м. Полтаві. Відбувся напад на кандидата в депутати Полтавської облради Сергія Бикова. Причина – крадіжка ста доларів з нанесенням тілесних ушкоджень. І це в період виборчої компанії. Природно стає зрозумілим, що хтось намагається налякати або «перекрити повітря» молодому політику, в якому відчувається сила, енергія і прагнення змінити життя на краще. І Сергій Биков, ризикуючи своїм власним життям, зі своєю дружиною Голембіовською Анне спіймали злочинця і тим самим вони довели, що молодь не на словах, а на ділі показує свою значимість у сучасному суспільстві. Тому потрібно дати можливість «крові» омолодиться.

                                                                                                                                            Блажкун Ольга

Leave a Reply