Лідер країни очима народу

Днями проводилося опитування студентів в одному з українських університетів. Головною метою було питання, яким повинен бути лідер країни, якими якостями він повинен володіти і що зобов’язаний робити для свого народу.

Кожен студент висловив свою думку і бачення з даної тематики.

Студенти хочуть бачити біля «керма влади» президента, який має масу амбітних планів. Він повинен мати харизму, бути дуже тактовним і розважливим, але й не забувати про почуття гумору.

Наступним побажанням виступило те, щоб лідер країни інтереси народу ставив вище своїх власних. Його програми орієнтувалися на людину, гарантії законності, освіту та інші.

Також була думка, що ним повинен обов’язково бути чоловік і виступати в ролі «тата», який буде дбати про своїх «дітей».

Студентка з факультету журналістики зазначила, що президент є менеджером на вищому рівні, який повинен бути дипломатом при взаємодії як і з зовнішніми силами, так і зі своїм народом.

У своїй діяльності він повинен бути дисциплінованим, якщо потрібно, то іноді і жорстким у своїх рішеннях, але ніколи не кидати свої слова на вітер.

Одним з головних якостей, який зазначив не один студент, є вміння розташувати до себе людей і бути людиною, у якого є авторитет і його думка має важливу роль у суспільстві. Також про нього можна судити по тому, який він сім’янин.

 Лідер країни повинен бути сміливим і впевненим у собі і в своїх діях. Дуже важливо, щоб було присутнє почуття совісті і справедливості.

Звичайно, всі ми розуміємо, що ідеалів не існує і скільки б ми не перераховували гідних якостей людини, у нього все одно знайдуться проблеми. Потрібно просто вміти їх гідно перекривати усіма своїми хорошими якостями.

Блажкун Ольга

Leave a Reply