Як стати членом партії

Якщо ви активна людина, бажаєте змінити життя на краще не тільки собі, а й оточуючим і хочете себе реалізувати в політиці, то можна почати свою кар’єру з роботи в політичній партії.

Перед тим як вступити в якусь партію, потрібно для себе визначити які цілі та ідеї ви переслідуєте, зважити всі за і проти, а вже потім вибрати близьку для вас політичну партію.

У кожній з партій є свій статут і правила, але можна їх узагальнити. Для початку членом партії може бути тільки громадянин України, який має право голосу відповідно до Конституції України. Також майбутній член партії зобов’язаний визнавати і дотримуватися всі документи партії і виконувати вимоги Статуту.

Одним з правил членства є сплата членських внесків, обсяг яких визначається кожною партією індивідуально.

Відповідно, якщо ви вирішили вступати в одну з політичних партій, то паралельно працювати в іншій партії вже не можна.

Майбутній член партії має право брати участь у заходах партії, обговорювати її внутрішню і зовнішню політику, брати активну участь у діяльності партії.

Якщо майбутній кандидат працює на посаді судді, прокурора або в органах внутрішніх справ, то він не має права бути членом партії. У випадку, коли вже існуючий член партії заступив на вище перераховані посади, то він припиняє своє членство, але передбачається можливість відновлення в партії при звільненні з даних посад.

Якщо вам підходять умови і правила партії, ви підтримуєте її ідеологію, то вам потрібно безпосередньо звернутися в обрану партію з письмовою заявою кандидата в члени партії. Порядок подання заяв прописуватися в статутних партійних документах. З кандидатом проводитися ознайомча бесіда і заповнення анкети.

Потім кандидат працює на випробувальному терміні, де він може оцінити свої сили і партія робить висновок про відповідність майбутнього члена до їхніх вимог. Після закінчення терміну партія приймає своє рішення, яке безпосередньо залежить від ваших зусиль і старань. Якщо ви успішно пройшли випробувальний термін, то отримуєте партійний квиток, а також всі права та обов’язки члена партії.

Блажкун Ольга

Leave a Reply