Демчик Олег Степанович

 По закінченню Київського політехнічного інституту п’ять років займався науковою роботою з математичних розрахунків імовірнісного аналізу безпеки атомних електростанцій. Потім переключився на працю у бізнес-структурах і зробив кар’єру від системного адміністратора до директор з інформаційних технологій. А згодом пішов у підприємництво й став засновником кількох компаній.

Займаючи посади керівника діджітал департаменту працював у великих міжнародних кампаніях, таких як Burda International, Edipresse і Atlantic Group, запускаючи стартапи у напрямку нових бізнесів цих компаній на українському ринку.

У процесі росту і розвитку в якості керівника отримав трирічну освіту в Центрі розвитку лідерства, де згодом став директором з комунікацій та викладачем дисциплін переговорів та продажів. В даний час Олег викладає дисципліни комунікацій та ведення переговорів у Школі політичного консалтингу та PR,  Школі помічників народних депутатів, Школі Master of Political Management.

У 2006 році заснував Клуб професійних переговірників (що в даний час має мережу філій в Україні), в якому він є керівником та викладачем донині. Під час тренерської роботи особисто навчив понад 2 000 чоловік. Серед корпоративних клієнтів такі компанії, як EPAM Systems, «Бель Шостка Україна», life:), МТС Україна, Американськи Ради, Ernst & Young, ТНК-ВР Україна, JTI Україна, СК Оранта, Ольшанський та партнери, Видавничій дім “Професійні видання “, AVA і багато інших.

Паралельно з підприємницькою діяльністю займається волонтерською діяльністю, проводить навчання ефективному спілкуванню сиріт в дитячих будинках, а також біженців із зони бойових дій.