Украинская Крипто Гривна – политический подтекст

Кому вигідно створювати фінансовий, антикорупційний, що виводить з тіні багатомільярдні бізнеси механізм? Чи варто нагадувати, що в нашій країні живуть і працюють не тільки корупціонери і хапуги, а й патріоти-ІТшнікі, блокчейністи і молоді політики, які здатні створити “щось” на стільки радикальне і непередбачуване, що хтось, схаменувшись, почне судорожно лупити себе по потилиці, бо все брудну білизну повспливает, як, вибачте, лайно навесні з під льоду на Волзі.

Проект “Школа Молодого Політика”, в 2016 році став як кістка в горлі у багатьох спадкових “принців” української політики. І незважаючи на весь бруд, який на нього вилили провладні ЗМІ, встояв, і навіть породив нове покоління молодих експертів, які зараз працюють на десятках посад у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів і так далі, все тугіше затягуючи “петлю” на шиї діток наших олігархів і старих пануючих. Надя Савченко, яка подавала в суди на Школу зараз у в’язниці, глава страни.юа в бігах, а решта “замажоренние” дітки сидять підібгавши хвіст, мріючи про реванш на “злими” молодими політиками “з периферії”.

Але караван йде, гавкають собаки або підібгавши хвости біжать по сторонам. Так і Українська Кріпто Гривня вже у всю впроваджується в країні, наганяючи страх на всіх, нечистих на руку чиновників і їх господарів. За останні роки, молоді фахівці, слухачі ШМП розробили ударний антикорупційний механізм УКГ, який передбачає рівномірну передачу влади над контролем за основними галузями економіки народу країни, за допомогою впровадження токенов національної криптовалюта України. Таким чином 1000 UCH (Українську Кріпто Гривню), може отримати кожен, небайдужий українець на офіційному сайті УКГ. Детальніше про Українську Кріпто Гривні можна дізнатися з цього, не нудного відео:

Освітня подорож до Європи

17 – 25 червня 2017 року

 – Монако;

– Франція (Ніцца);

– Італія (Мілан, Венеція);

– Австрія (Відень);

– Ліхтенштейн (Вадуц);

– Угорщина (Будапешт);

– Німеччина (Нойшванштайн);

– Словаччина (Братислава).

 Відвідування парламентів: Австрії, Ліхтенштейну, Угорщини, Словаччини.

Учасники подорожі отримують іменний сертифікат від організації «Україна в Європі» (Франція, Париж).

Hungarian parliament in Budapest, Hungary

Детальніше

Освітня подорож до Європи

17 – 25 червня 2017 року

 

Насичена освітня складова програми передбачає відвідування чотирьох європейських парламентів:

1) будинку парламенту Австрії в стилі неогрек, де засідають Національна і Федеральна ради парламенту Австрії. Раніше у цьому будинку засідала Палата представників Австро-Угорської імперії. Саме у парламенті Австро-Угорщини були найперші депутати від українських земель;

2) найпрекраснішої парламентської будівлі, у якій засідає Національна асамблея Угорщини. Будинок угорського парламенту створена за зразком Вестмінстерського палацу з елементами неоготики та паризького боз-ару;

3) Національної Ради Словацької Республіки – молодого європейського парламенту, діяльність якого базується на парламентських традиціях словацького народу, що беруть свій початок від створення у 1848 році словацької національної ради;

4) будинку Ландтагу Ліхтенштейну – одного з найменших парламентів у світі, чисельність якого становить лише 25 депутатів, що засідають за круглим столом у сучасній будівлі, відкритій у 2008 році. Незважаючи на модерновий вигляд будівлі, парламент Ліхтенштейну має чималу історію з 1818 року.

Культурна складова подорожі включає:

1) прогулянку Князівством Монако, назва якого говорить сама за себе (місце розкоші, казино, автомобільні перегони Формули-1 у Монте-Карло тощо). Відвідування палацу Принца та за бажанням Океанографічного музею, директором якого був Жак Ів Кусто або огляд колекції старовинних автомобілів Принца Монако;

2) відпочинок на Лазурному узбережжі у Ніцці;

3) прогулянку Міланом, що славиться своєю неповторною архітектурою та визнаний однією із столиць моди;

4) відвідування романтичної Венеції, огляд мосту Ріальто, площі Святого Марка, за бажанням – екскурсію до собору Святого Марка, палацу дожів, музею Коррер;

5) огляд казкового замку Нойшванштайн, збудованого баварським королем Людвігом ІІ у мальовничому куточку Альп. Замок став прототипом емблеми студії Уолта Діснея.

Здійснення повного супроводу в оформленні візи (допомога в оформленні документів для подачу на візу, оформлення групової страховки, подання групою документів у візовий центр Посольства Франції в Україні).

Подорож комфортабельним автобусом, без нічних переїздів, ночівля в готелях – 8 ночей.

Вартість 630 євро з людини (оплата частинами) включає переїзд автобусом, проживання в готелях, сніданки.

Кількість місць обмежена.

Зареєструватись на участь у подорожі [зробити гіперпосиланням, після натискання відкриється текст, вказаний нижче]

Зареєструватись на участь у подорожі до Європи

17 – 25 червня 2017 року

 

1) до 1 квітня надіслати на адресу elena.buznitskaya@gmail.com лист із темою Школа молодого політика, у якому вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, посаду (місце роботи або навчання), серію та номер закордонного паспорта. Це потрібно для оформлення офіційних документів на групу;

2) здати аванс до 15 квітня для бронювання готелів у розмірі 230 євро (решта суми – 400 євро здається на початку подорожі);

3) підготувати документи для подачі на візу до 1 травня та оформити візу разом з групою. Якщо на час подорожі Україні буде надано безвізовий режим з ЄС, візу потрібно буде оформляти лише особам, які не мають біометричного паспорта для виїзду за кордон. Організатори подають клопотання на отримання безкоштовної візи (вартість візи 35 євро). Сервісний збір за оформлення візи становить 30 доларів (сплачується у візовому центрі Посольства Франції у гривнях).

Учасники подорожі додатково сплачують вартість страховки, обідів, вечерь, вхідних квитків, власних витрат.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора в Києві: Бузницької Олени Петрівни, тел. 050-888-77-33, email: elena.buznitskaya@gmail.com.

 

Сергей Беспалов о 2х дневном семинаре от ШМП

Ось закінчився два насичених дні навчання по програмі #USAID #Рада для помічників-консультантів народних депутатів.
Дякую за таку нагоду Школі Молодого політика. Отриманні знання обіцяємо втілити в ефективну практику!

Сергей Беспалов (студент ШМП 1-2-3)

Лера Цыбулько о 2х дневном семинаре от ШМП

Хочу сказать огромное СПАСИБО Школе молодого политика! Благодаря ей и её организаторам появляется много возможностей для реализации своих целей. 22-23 ноября в очередной раз предоставлялась возможность побывать на семинаре-тренинге для помощников-консультантов народных депутатов в комитетах верховной рады. Программа USAID РАДА. В этой программе были такие темы- про права и обязанности помощников-консультантов народных депутатов, Структура Верховной Рады Украины, работа с Аппаратом Верховной Рады, бюджетный процесс в ВРУ, инструментарий работы народного депутата с общественностью, депутатские запросы и обращения как основной инструментарий работы помощника-консультанта народного депутата, приёмная народного депутата, и регламент ВРУ. Всему этому учили и рассказывали народные депутаты, помощники народных депутатов, члены Конституционной ассамблеи, президент ассоциации народных депутатов Украины который сейчас вице-президент Ассоциации народных депутатов Украины. Заместитель руководителя Главного юридического управления ВРУ – руководитель управления конституционного законодательства, заслуженный юрист Украины рассказывал основы законодательного процесса. Был так же руководитель Офиса по финансовому и экономическому анализу в ВРУ. И много других, которые дали очень много важных и нужных знаний!Ещё раз большое спасибо Школе молодого политика!

15178054_1148134638597355_2742165225877904820_n

Валерия Цыбулько (студент ШМП 1-2-3)

Школа Молодого Политика и Первая леди Украины

Вчера активные слушатели ШМП, посетили мероприятие “Женщина тысячелетия”. Приглашения были, любезно, предоставлены “Школе Молодого Политика” Департаментом образования и науки, молодежи и спорта.

0-02-05-05df72b561944e68f40b5b5e3c72ca43a4aa68ee077ff9201b77e5e0227c794d_full

на фото: Елена Бузницка с коллегами

Следует отметить, что мероприятие прошло на высшем уровне, организаторы отлично подготовились.

 0-02-05-66863744fae51b0177e1a0573c606886531bd18be8af0e57f1b681a6fd5be2ba_full

0-02-05-c11ebf3739f4db8cc01bff29a8b1a22cf3c2f3c8ef6243c3488f3e7fef65c9e3_full

На фото: активистка ШМП Томка Алёна с Мариной Порошенко

%d1%88%d0%bc%d0%bf12-11-16-4 %d1%88%d0%bc%d0%bf12-11-16-5

На фото: Руководитель Школы Молодого Политика Елена Бузницкая с примой Венской оперы Викторией Лукъянец

После мероприятия, слушатели Школы и организаторы, отправились в ресторан, суббота, всё же!

0-02-05-02ec5ead07d2183034758c634af1cdaefec31236ef71a0697ecd6be64ab64907_full 0-02-05-575b596bc9a52a20bed69951cec2c3f60e46a2c2e0fb27f089f1ef94c816f8aa_full

Вот так проводят время слушатели, активисты, кураторы и организаторы ШМП. Мы присоединяемся ко поздравлениям и желаем конкурсу процветания в будущем..

Лесной Евгений, журналист, блоггер.

3я сессия состоялась

Дорогие друзья, наконец состоялась 3я сессия Школы Молодого Политика. Этот яркий и насыщенный день пополнил ряды Школы новыми Молодыми Политиками, лекторами и наглядными примерами.

Местом проведения был выбран Дом учителя, который нам предоставили целиком и абсолютно бесплатно, за что мы благодарны Киевской Городской Администрации. Основанием для предоставления нам помещения первой Верховной Рады Украины стал факт бесплатности нашей Школы для многих категорий граждан. Отдельная благодарность департаменту образования и науки, которые помогли нам в организации мероприятия, а так же Дому Учителя в лице его руководителя Рудковской Русланы Андреевны.

Напомним, что Дом Учителя является историческим памятником Украины. Мы благодарны его(Дома Учителя) коллективу за профессиональную и слаженную работу в проведении 3й сессии семинара  ШМП.

В семинаре приняли участие:

Сергей Таран, профессиональный прикладной политолог с темой об информационных войнах, что стало в тот день актуально, потому что в зале присутствовало несколько провокаторов, на которых наши слушатели смогли успешно потренироваться прям во время проведения семинара. После чего провокаторам ничего не осталось, как покинуть помещение Дома Учителя не выполнив поставленную перед ними задачу. Отдельное спасибо Сергею за ответы на вопросы аудитории.

IMG_2935

Сергей Таран, Политолог

img_3340

на фото руководитель ШМП локализовал провокатора и использует его как атрибут для селфи

IMG_3339

На фото Сергей(провокатор) уже отрабатывает заказ, печатая гадости в фейсбук.

Так же ШМП благодарна:

Ростиславу Марчуку за лекции о парламентах Мира и их особенностях, а особенно за короткий экскурс в историю самого Дома Учителя.

IMG_2959

Ростислав Петрович Марчук

Виктору Виниченко за секреты предвыборных технологий и возможность получить ответы на сложные вопросы.

IMG_3054 IMG_3021 IMG_3029 IMG_3055

Виниченко Виктор Михайлович

Народному депутату Дмитрию Белоцерковцу и представителю Президента Артуру Герасимову за познавательную лекцию и ответы на вопросы зала. Лекция Дмитрия и Артура была отдельно отмечена в социальных сетях и посредством онлайн моста, люди не присутствующие на семинаре могли задавать свои вопросы через слушателей Школы. Мы и в дальнейшем будем развивать эту методологию, для привлечения Молодых политиков со всей Украины.

IMG_3158 IMG_3180 IMG_3182  IMG_3239 IMG_3186

Народному депутату от Радикальной партии Игорю Мосийчуку, за красочную лекцию, откровенные и однозначные ответы на вопросы аудитории.

DSC_0554

Игорь Мосийчук

Отдельное спасибо Зисельсу Йосифу Самойловичу за его лекцию о цивилизационной идентичности, которая постфактум вызвала много вопросов и споров, на которые, мы надеемся, Йосиф Самойлович ответит нам позже, на 4й сессии нашей Школы.

IMG_3375

Йосиф Зисельс в Школе Молодого Политика

 

Всегда открыты для общения

кураторы Школы Молодого Политика:

Лисовый Василий Демьянович

Шмерего Максим Александрович

Бузницкая Елена Петровна

Марков Андрей Анатольевич